X

En Önemli Konu

Sosyal Medya’da demokrasi karşıtlarına çok ağır eleştiriler yaptıktan sonra herkese “Mübarek Cuma’lar” diledim. Bakara, makara örneği bir de hadis yapıştırdım. Ay çok güzel oldu! Sonra 3 ay önce 55 liraya aldığım Bodrum uçak biletime baktım. Photoshop ile Business Class olarak değiştirip fotoğrafla bu anı ölümsüzleştirdim. VIP salonundan check-in yapıyormuş gibi güncelleme yaparak ben uyurken başkası çekmiş gibi olan, elimde Burberry çantam görülecek şekilde (çok iyi bir taklit kimse sahte olduğunu anlamıyor) en şuh fotoğrafımla beraber sayfamda paylaştım.

Bakalım kaç “like” gelecek.

4 kişi bir odada kalacağız ama ben Bodrum’un en güzel “beach club”ının önünde bikinili fotoğrafımı paylaşınca herkes orada kalıyor sanacak. Şimdi de ülkemizin birlik ve beraberlik anlamında gerçekleştirdiği demokrasi hareketini beğenerek bir de Türk Bayrağı koydum profilime. Altına “şehitler ölmez” yazayım bari.

Ay ne kadar milliyetçi ve demokratım. Çok çalıştım bugün.

Dur bir de Atatürk resmi koyalım şuraya.

Hah, tamamdır.

Çok mutluyum.

Kimbilir kimler beğenecek….

Tags:

Yazar Hakkında

Yazar, motivasyonel konuşmacı ve eğitim danışmanı olan Kaya Boztepe aynı zamanda Planet Green NY firmasının CEO’su, TED İstanbul Vakfı temsilcisi ve College Prep yönetim kurulu üyesidir.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir